if_photoif_put_inmenu
Ecodom
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 885-88-56 Показати

Ecodom - Про компанію | ibud.ua

Каталог товарів

Про компанію Ecodom

«ЕкоДім» виготовляє та продає будівельні матеріали для людей, які будують дім або роблять ремонт. Працюємо також для оптових покупців, магазинів та будівельних фірм.

 

Допомагаємо підібрати потрібний товар по ціні, якості та кількості при особистому спілкуванні або телефоном. Ми не заощаджуємо час на консультаціях з клієнтами. Приміром, якщо людині потрібно визначитись яким з покрівельних матеріалів перекрити дах або чим утеплити фасад — наші фахівці готові розповісти про всі деталі стільки часу, скільки потрібно. В доповнення до будівельних матеріалів допоможемо підібрати комплектуючі.

Головна база знаходиться у Вінниці і займає 35 тис.метрів квадратних. Є заїзд для автомобілів, щоб ви могли проїхати своїм транспортом, а наші робітники допомогли завантажити авто матеріалами.

Якщо немає можливості самовивозу, ми доставимо замовлення власними вантажівками по місту та Вінницькій області протягом трьох днів. Автопарк нараховує більше 50 автомобілів вантажопідйомністю від 5 до 20 тонн.

Компанія «ЕкоДім» заснована в 1991 році у Вінниці і з того часу не втрачає позиції на ринку будівельної індустрії.

У нас є все що стане в нагоді для будівництва, ремонту та зведення будинку з нуля. Від цементу, піску та цегли до матеріалів  для внутрішнього оздоблення.

«ЕкоДім» є офіційним дилером більше 100 українських та європейських брендів. Це газоблоки білоруського виробника SLS, українських Aeroc та «Стоунлайт». Будівельні суміші Ceresit, Сaparol, Knauf, ArtEco. Будівельна хімія — Sika, Кортекс. Покриття для підлоги Kronospan. Двері «Новий стиль», ArtEco, МAGDA, Tarimus. Виробляємо також сухі та готові будівельні суміші під власною торговою маркою — ArtEco.